| RoxxuInna a întrebat:

Care e cea mai buna metoda de a copia? Maine am test la istorie si religie. Nah la istorie mai zici ca inveti... da' daca invat la religie ma fac de cacao. Help! Fundytza pentru cea mai super idee!

Răspuns Câştigător
| Gesara a răspuns:

Scrieti pe sticla de baut apa

3 răspunsuri:
| RoxxuInna explică:

Se vede pe sticlastraight face Da' mersi pentru idee

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai la noi daca stim titlul lectiei de data trecuta la religie ne pune 10.Si eu dau maine test la fizica si la romana dar mai bine nu copiezi ca daca te prinde profa sau profu ai incurcat`o.

| CrazyGirl2 a răspuns:

Pai iti faci fituica si o pui sub picior...cand vrei sa te uiti, dai picioru la o parte.cel mai bine ar fi sa o pui q un pic de scotch