| euAdelina a întrebat:

Care este cel mai interesant vis pe care vi-l amintiti?
Eu imi amintesc cum intr-o noapte am visat ca cineva voria sa fuga dupa mine sa imi faca rau si eu aveam impresia ca fug dar parca nu vroiau picioarele sa mearga si nu puteam sa fug nicicum si cind am vrut sa strig dupa ajutor nu puteam sa-mi deschid gura sau alt vis era ca eram intr-un autobuz si o batrinica a venit cu un bebelus si mi l-a pus in brate si a zis ca e copilul meu si...dar a sunat ceasul si m-am trezit, nu prea mi-a placut ca vroiam sa vad ce se intimpla cu copilul.
Voua vi se intimpla sa vreti sa fugit isau sa strigati n somn si sa nu puteti? aveti cojmaruri?

Răspuns Câştigător
| CrazzzyA a răspuns:

Eu am visat ca a venit sfarsitul lumii. A fost interesant, dar abia am asteptat sa ma trezesc laughing
Cel mai interesant vis a fost cand am visat ca visam. A fost destul de intens.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cateodata eu am cosmaruri.Nu cojmaruri.

| mariukka a răspuns:

Am visat ca sint inconjurata de muste si nu pot sa scap de el ma scundeam era groaznic.
mi s-a intamplat sa fug de niste ciine si nu puteam parca ma oprea cineva