| Angy_Frk_1990 a întrebat:

Care este treaba cu nazismul si cu nazistii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Informatii despre NAZISM gasesti aici,
http://ro.wikipedia.org/wiki/Nazism
Te pup!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vroiau sa cucereasca toate tariile si sa devina stapanii planetei terra, Hitler era un fascist care ura evreii si ii vroia executati, avea doar un testicol, halea un kg de ciocolata pe zi si isi iubea mai mult cainele... avea insomnii dar cand a incercat sa puna mana pe Rusia nu i-a mers si a pierdut lupta pentru dominarea in totalitate a pamantului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

laughing. Asta a fost o poveste foarte tare şi amuzantă. Dacă o poţi continua nu ezita să o faci, ai face multe persoane să se amuze copios pe seama spuselor tale.

Cât despre asta cu întrebarea, încearcă să te documentezi singură în legătură cu Germania nazistă, Adolf Hitler şi tot ce ţine de acea perioadă. Nu de alta, dar formându-ţi o părere pe baza a ce-ţi povestesc unii care au înţeles fix o flegmă din tot ce-au citit nu te ajută cu nimic.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu ce doresti nene, poate tu nu intelegi dar ala e adevarul nu crezi? Si-a pierdut un testicol in primul razboi mondial si am uitat sa zic ca se uita la filme cu evrei pe ascuns...

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Bine. laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru mgtow):

De unde le scoti, neicusorule? Si de unde stii ca avea doar un testicul? L-ai cautat personal?

| mgtow a răspuns (pentru darrio2007):

Am vazut un documentar si a zis tot despre el.

| darrio2007 a răspuns (pentru mgtow):

Nu stiam.

| fadnox a răspuns (pentru mgtow):

L-a pierdut cand era mic, s-a lovit cand a sarit gardu` sau l-a lovit un tap

unii istorici au imaginatie

| Hevnoraak a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt are dreptate.
Hitler zicea cu cât cunosc oameni mai bine cu atât îmi plac mai mult câinii.
Nu era prost doar neînţeles.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hevnoraak):

Eu n-am zis că ar avea sau nu dreptate, doar că modul în care a povestit totul a fost unul care a stârnit amuzament. În plus, nu-mi prea pasă câte bile avea Hitler în izmene sau cât de tare iubea animalele. Acum, dacă pe unii din tot ce a făcut şi a însemnat Hitler pentru istoria acestei lumi îi interesează subiectul cu testiculele Fuhrerului, asta e...

| Michaelis a răspuns:

Nazismul sau național-socialismul (german) a fost ideologia și politica totalitară naționalistă, rasistă, antisemită și anticomunistă a Germaniei naziste, care au fost aplicate în timpul dictaturii lui Adolf Hitler

Răspuns utilizator avertizat