| Elenana a întrebat:

Buna TPU care este ultima medie de admitere la Colegiul Alexandru cel Bun din Gura humorului la specializarea matematica-informatica din acest an?

Răspuns Câştigător
| Elenana explică (pentru under89):

Asta e din 2013, am vazut si eu dar nu gasesc cea din 2014

| under89 a răspuns (pentru Elenana):

Asta e din 2014! Nu e actualizat site-ul + ca nu a inceput noul an scolar ca sa faca acest lucru. Deci nu e gresit. Daca te uiti mai jos e anul 2013 si e 8 si ceva media... Special am dat asa link-ul, pentru ca am crezut ca o sa credeti ca e de anul trecut.

3 răspunsuri:
| KinderRM a răspuns:

Bună Elena!

Din câte ştiu, toate mediile de admitere la liceu/facultate sau mai multe informaţii despre rahaturile şcolare le găseşti pe edu.ro.