| Madalina a întrebat:

Cat costa un telefon samsung corby la abonament[orange]? se merita sa-l cumpar?

4 răspunsuri:
| alexolis1 a răspuns:

Pai costa 419 lei (+transport inca 19 lei ). daca nu crezi.
http://telefonultau.eu/products/Samsung-S3650-Corby-Cupid-Pink.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am Samsung corby txt (sunt tot pe Orange)...cand am fost la magazin sa il cumpara mi s-a oferit si corby normal ( am ales txtbig grin ) si era la pretul de 100 si ceva de lei...asta a fost cam acum o luna acum nu stiu daca mai are acelasi pret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un corby normal. l-am luat pe abonament cu 99 eurowinking