| Teodora_8141 a întrebat:

Cati dintre voi ati urma facultatea de medicina si de ce?
Cati dintre voi sunt pasionati de medicina de orice fel si de ce?
Va multumesc pentru raspunsuri :X

2 răspunsuri:
| DoarOumbra a răspuns:

Eu frate.Eu doresc sa o urmez deoarece sa fii medic este pentru mine o rasplata fizica cat si morala.Fizica deoarece poti pleca foarte usor pewste hotare si doi castigi mai multi bani iar morala deoareceimi da sentimentul acela ca eu chiar am facut ceva bun in viata, o fapta buna si ma simt extraordinar.Eu sunt pasionat de chirurgie de urgenta.

| Teodora_8141 explică (pentru DoarOumbra):

Iti multumesc pentru raspunsul tau si il apreciez, iti impartasesc parerea!