| Katherina99 a întrebat:

caut niste nume potrivite pentru niste pensiuni (agroturistice) va rog puteti sa-mi dati niste sugestii de nume :* :* :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oho, frumos. Ceva cu Iza sau Mara in nume. Mie imi place ceva in genul: Maramures tara dulce (stiu, e dintr-un cintec). Sau "tara veche". Pietrosul Rodnei e aproape?

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Garofita delicata

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De obicei nume de flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce zona esti? Poate ceva care sa tina cont de istoria sau geografia locului...

| Katherina99 explică (pentru anonim_4396):

Sunt din maramures

| Katherina99 explică (pentru anonim_4396):

Da. multumesc mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru Katherina99):

Oho, frumos. Ceva cu Iza sau Mara in nume. Mie imi place ceva in genul: Maramures tara dulce (stiu, e dintr-un cintec). Sau "tara veche". Pietrosul Rodnei e aproape?