| qMisaki a întrebat:

Ce faceti? Am si eu o intrebare pentru cei care joaca ourworld : am vazut pe youtube cum un baiat a folosit " wishing star ". De unde pot lua acesta " wishing star "? poftiti si videoclipul : http://www.youtube.com/watch?v=7KRCPNLgppk&feature=fvst

Răspuns Câştigător
| Agutzzza a răspuns:

Cand esti resident ai o cheie si te duci in Nevermore si deschizi niste cufere
1 cufar are 300 gems unu 100 gems unu un mistery box si unnu un wishing star
Il mai poate lua si cu Hack-uri
Sper ca te-am ajutat si Paste fericit tie prietenilor tai si familiei tele! fundita? kiss

2 răspunsuri:
| BlackMagicx3 a răspuns:

Nu stiu thinking Daca afli lasa-mi si mie plz plz un mesaj pe privat. Daca e bun Fundabig grin:X

| qMisaki explică:

Cu care hackuri, @Agutzzza? iti dau funda daca zici big grin