| MyRuXzZzA a întrebat:

Ce faceti? Uitati care este intrebarea mea, am de facut la biologie un proiect despre păşuni. Si nu stiu delooc.Ma puteti ajuta? Dar nu de pe net, va rog...Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Incepe cu pasiunea este ***, aceasta se gaseste in *** si este umbrita/neumbrita. din cauza soarelui mult/putin acolo crest plante*** si traiesc animalele ***. apoi vorbesti te temperatura, iarna-vara, populatiile s.a.(ce tine de biotop si biocenoza)winking sper ca ti-am dat niste idei tongue