| Yasmin875 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat se uita la o fata si ii sclipesc ochii?

Răspuns Câştigător
| Dorotheea21 a răspuns:

Dorinta.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E beat.

| AFR81 a răspuns:

Inseamna ca, probabil, e atras de acea fata.

| Kanpeki a răspuns:

Ii bate soarele in ochi sau are ochii sensibili la lumina.

| Drimmero a răspuns:

Are pozitia aprinsa.

| OldSoul a răspuns:

Inseamna ca ii vine sa planga.

| Doub a răspuns:

Şi-a pus super glue în ochi

| UnBroken2016 a răspuns:

Era o masina sport in spatele ei.

| seth2016 a răspuns:

Analizand doar un semn nu poti spune mare lucru.

Daca privirea e prelungita si pupilele dilatate, cu muschii in jurul ochilor relaxati, inseamna dorinta. In conditiile astea ochii par mai sclipitori.

| syd a răspuns:

Ketamina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii batea soarele in ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, barbatii deja te vad ca pe o bucata de carne, de fapt. Fie ca ai un decolteu generos, fie ca porti o helanca pe gat, ei oricum te privesc ca un lup hamesit, gata sa se infiga in prada. Si atunci, tu de ce le usurezi munca?!

Răspuns utilizator avertizat
| LiveTheMoments a răspuns:

Ori a cascat, ori ii venea sa planga, ori e psihopat, ori e indragostit lulea...