| AlleAlexandraAlexutza21 a întrebat:

Ce mai faceti? As avea si eu o intrebare : Cum va petrecetii vacanta de vara? happy

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Vacanta am sa mi-o petrec in mare parte la bunici, cu prietenii si la mare cu parintii happy Tu?

5 răspunsuri:
| Rape a răspuns:

Pai...mare parte din vacanta mi-o petrec cu prietenii. In parc sau seara la plimbare (doar cu fete in cazul meu) si la rude. + putin, putin, putin citit si net. happy

| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy,bine,ma plictisesc, astept sa se faca mai racoare sa ies pe afara putinlaughing>
Pai o sa plec cateva zile la munte impreuna cu familia, o sa ies pe afara cu prietenii, o sa ma distrez si nu in ultimul rand trebuie sa invat pentru admiterea la facultate.Cam atat o sa fac vara astalaughing
App, o vacanta de vara frumoasa si de neuitat sa ai kiss

| MiculFaraon a răspuns:

Buna. Pai plec cu fetelii la mare nu vrei si tu sa vii cu noi? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acasa,mai pe la munte, bunica mea, o mare parte din vacanta o petrec aici la oras ca la tara nu-mi prea place.
La anul va fi mai frumos, voi putea pleca la mare in Italia.
Te pup!