| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre femeile roşcate, naturale sau vopsite? Vă influenţează culoarea părului în vreun fel? Cum vi se pare roşcatul?

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt și ele parte integrantă din societate, fie naturale sau artificiale.
Caracterul contează.
Pa, pa.

luciana
| luciana a răspuns:

Femeile care se in grijesc, se vopsesc cand nu le mai place culoarea lor.

luciana
| luciana a răspuns:

Si acum continui, caci singur s-a expediat cel de dinainte ...Culoarea parului nu te poate influenta, decat cu starea de confort si mult bine pe care ti-o da aspectul nou ce il ai. Roscatul este o culoare minunata, rafinata, eleganta, daca sti scum sa il alegi. Eu vorbesc despre acel acaju inchis ce da un aspect rafinat si elegant oricarei femei ce are tenul deschis. Nu cred ca ar avantaja o femeie ce are tenul mai inchis, dar acesta poate consulta pe cineva din domeniu. Oricum, sa alegi o vopsea de calitate care nu se decoloreaza sau deschide dupa numai o saptamana. Poti alege de firma Velaton sau Loreal. Mai sunt si altele dar sunt foarte scumpe da daca iti permiti, merita sa stii. Daca ai un par frumos natural, il poti purta asa sau sa folosesti diferite nuantatoare de par, dar si acestea coloreaza putin parul si nu ies la spalat definitiv. Fiecare este libera sa aleaga culoarea preferata, dar fiind eleva, este bine sa nu iesi in evidenta cu nimic si sa nu folosesti prea de timpuriu aceste vopsele, deoarece oricat ar fi ele de calitative, tot se distruge firul de par.

| DeEa_8231 a răspuns:

Groaznice,rele,sunt roscate ca si niste vulpi.Am ceva personal cu ele.

| April27 a răspuns:

Femeile roşcate sunt destul de dragute (unele)

| DarkDream a răspuns:

Ies usor in evidenta nu-s multe fete roşcate big grin

| Ingerasull99 a răspuns:

Prietena mea e roscata, natural si ii sta superb cu parul desprins, nu cred ca influenteaza cu ceva, decat la alegerea culorilor cand se imbraca!

| Elena_8633 a răspuns:

De ce, vrei sa te faci roscat/a?

| Valisha18 a răspuns:

Roscatul e minunat! Eu sunt blonda, si de si blondul este din ce in ce mai rar, roscatul e si mai si. Mie mi se par mereu brunetele mai tupeiste, blondele mai visatoare, satenele mai romantice si roscatele un pic din fiecare. Cred ca daca as avea aceasta culoare la par as avea mai multa incredere in mine, deoarece stiu ca ma fac remarcata si toata lumea ma admira pentru culoarea rara a parului. Roscatul incepe sa devina din ce in ce mai popular, toate femeile mai invarsta ( trecute de 55-60) se vopsesc in roscat. Nu cred ca asta e intamplator. Ai vazut tu asa de multe femei in varsta vopsite blond sau saten? Bineinteles ca nu. Rosul ca culoare, asa, nu-mi prea place dar pentru par.Doamne! As muri sa o am! Roscatulpentru par este suberb! happy

| Kolp a răspuns:

Femeile roscate artificiale/naturale mi se par, nu stiu cum sa zic, un pic mai neobisnuite.

| EyesSad17 a răspuns:

Wow frumoase rau mai ales cele care au ochi verzi sau albastri cum e aia din mica sirena rolling on the floorariel

| maria_5981 a răspuns:

Cele naturale, nu`mi plac.Dar cele vopsite...sunt ok.Ai vazut-o pe Adela Popescu roskata? Ei ii sta super. Daca esti si putin mai alba la fata ti-ar sta foarte bine(daca intrebi pentru tine). Daca vrei sa te faci, eu iti propun sa iti iei inima in dinti si sa incerci.Gandeste`te,noua femeilor nu ni se ia pata de la un lucru doar atunci cand il facem. Daca implinesti conditiile, ce imi astepti.Succes! Astept sa`mi spui cum ti-a iesit.T pup

| lilfreek a răspuns:

Daca sunt roscate natural si au si ochii verzi sunt cele mai tari:X

| Minnye10 a răspuns:

Pai,depinde. Daca iti sta bine in roscat

| laura981 a răspuns:

Desigur. fiecare om are dreptul la alegerea sa in viata. si totul depinde de el. poate sa-si vopseasca macar si verde. dar eu totusi cred ca cei care isi vopsesc parul cu culori aprinse vor doar sa se evidentieze ..si ramin la parerea ca naturaletea e cel mai frumos lucru!

| Karina1990 a răspuns:

Eu cred că femeile roșcate naturale sunt minunate și roșcatul mi se pare suuuuuuper pa

| Nikool a răspuns:

In primul rand eu am o parere buna despre femeile roscate ...mnu nu ma influentiaza ...mda este o culoare destul de frumoasa si de folositoare

| ivana a răspuns:

Aia din imagine esti tu?

| vanessa123456 a răspuns:

Mie mi se par foarte frumoase femeile roscate deoarece dovedeste ca ele au o personalitate de fier si nu pot fi intimidate asa usor.Deci in concluzie femeile roscate sunt frumoase si ambitioase!

| comancer a răspuns:

Hm roscatul este o culoare frumoasa dar la unele fete/femei nu se potriveste deloc.