| Constantin4 a întrebat:

Ce poti sa-i spui unei femei atunci cand plange? Dar unei femei care plange de prisma iubitului?

Astept pareri!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O lași să se liniștească, o îmbrățișezi.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei s-o consolezi, n-am cu ce sa te ajut. Poti s-o lasi in pace, ca nu cred ca te priveste pe tine faptul ca ea plange, dar daca te streseaza si ti se plange tie, fa misto de ea pana va regreta ca traieste si va pleca.

| a răspuns:

Heii. O imbratisare face cat o mie de cuvinte. love struck
Surprinde.o intr.un mod dulce, imbratisand.o, si transmitandu.i sentimentele tale. Va aprecia.

| LoveAfterWar a răspuns:

Depinde de context. Ideea e sa o faci sa uite de probleme, sa o consolezi in cel mai frumos mod posibil. Imbratiseaz-o, pup-o, vorbeste cu ea. Nu e asa greu.