| Yoคna a întrebat:

happy Ce se intampla cand o urechelnița iti intra in urechehappy? fundita +vot la ceilalti vothappy

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

.asta e un zvon tampit!
.in realitate o urechelnita nu iti intra in ureche...*numele de urechelinita vine de fapt de la clestii din spate, si nu de la faptul ca iti intra in ureche *
si 2 ). chiar daca e sa iti intre, nu poate sa iti faca mai nimic. pentru ca canalul auditiv este prea stramt *chiar si pentru ea *.si se va bloca acolo, neputand sa ajunga prea departe *la timpan de ex *!

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu se intampla nimic.sunt inofesive. pa

| Nymphetamine a răspuns:

Cica iti sparge timpanul.straight face
[Eu nu cred]