| Șevval a întrebat:

Bună TPU! Ce se întâmplă dacă în sesiune nu te poți prezenta la un examen din anumite motive? De exemplu tocmai am trecut prin experiența virusului și nu mă pot concentra pe învățat această săptămână.Se pune restanță? Când se dau restanțele? Funda!

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Da se pune restanta. Restantele se dau cand zice facultatea ta ca se dau. Cauta pe site sau intreaba la secretariat, difera de la facultate la facultate.

| stefan339 a răspuns:

Iti da admis, si treci mai departe la traseu