| zoomumba a întrebat:

cei ce jucati second life ce trebuie facut in acest joc si cum imi fac cont si daca se aseamana cu lady popular si apropo cum imi iau iubit la lady popular si la second life cum pot face turul

3 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

La Lady Popular mergi la Oras si dai pe Discoteca si dai pe Mergi la flirthappy

| wendy434 a răspuns:

In second life trebuie sa te distrezi fiind un joc lume virtuala(simulator)n-are spopuri principale ca de exemplu sa castigi curse...etc

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Second life este un jo pentru cei peste 18 ani.nu cred ca o sa te lase sa joci...