| Caliban a întrebat:

Buna TPU. Cine credeti ca o sa candideze pentru presedentie si cine credeti sa e un candidat bun pentru conducerea romaniei?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai se vehiculează niste nume deja. Sincer dintre toți nu cred că niciunul e un candidat măcar decent. Nu zic bun dar nici măcar decent.

| Lupică27 a răspuns:

Erika Isac laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" credeti sa e un candidat bun pentru conducerea romaniei?"

Răspuns: nici unul. Sunt toți o apă și un pământ.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Cine va candida? Tot felul de scursuri, nu ducem lipsă. Ciolacu, Geoană, Simion, Șoșoacă, Ciucă...
Un candidat bun? Theodor Paleologu

| EestiSodalane a răspuns:

Președintele nu conduce România. E mai degrabă o figură simbolică fara nicio putere reală