| MariaKTA a întrebat:

Buna Tpu.Cine de aici ii place Justin Bieber? Va rog fara injuraturi. Funda

8 răspunsuri:
| Sănduțța a răspuns:

Nu! Si daca sincer, nici nu trebuie sa fii belieber! Adica, pe bune?! Omul asta e nebun. Are 3 copii si si-a batut joc de 3 fete. Nu mai spun nimic happy

| amelicika a răspuns:

Cum sa zic...zi ce iti trebuie poate te pot ajuta happy

| MariaKTA explică (pentru amelicika):

Te pricepi sa editezi in phoroshop?

| amelicika a răspuns (pentru MariaKTA):

Daaaaaaaaa

| StrumfXxX a răspuns:

Buna sincer nu imi place pufosenia aia de copil smiorcait care pana la urma constat ca sunt gelos pe viata lui happy

| MariaKTA explică (pentru StrumfXxX):

Eu am pus intrebarea asta ca sa aflu cine ma poate ajuta la o pagina de F.B cu el

| StrumfXxX a răspuns (pentru MariaKTA):

De ajutat te poate ajuta si cineva care nu are o atractie pentru elwinking

| MariaKTA explică (pentru StrumfXxX):

Da asa e deci zi ma poti ajuta happy