| SecretName1234 a întrebat:

Cine stie cum sa furi pe barn buddy pentru ca acum nu mai merge chestia aia sa dai data inainte.Va rog sa imi spuneti alte modalitati de a fura! Funda.

2 răspunsuri:
| Puffy26 a răspuns:

Bună. Vreau sa iti spun in primul rand că si eu ma joc Barn Buddy de mult timp, imi place foarte mult, inainte stiam si eu chestia cu TAB dar acum nu mai functionează, iar să dai data pc-ului inainte nici asa nu mai merge.sad. nu mai exista alta metoda doar sa te uiti daca cainele nu are de mancare. Dacă am să aflu alta metoda te voi anunta.Printr-un mesaj.Succeswave

| EoFetitza a răspuns:

Sti modalitatea aceea deci un exemplu e mai clar:
are caine...e hranit si vrei sa furi de exemplu morcovi
te duci pe morcovi dai cu manusa sa furi si iti apare ca te-a muscat cainele si ti-a luat din bani nu e nimic dai ok si apoi dai tot pe morcovi sa furi iar dai ok si tot asa... iti trebuie timp si rabdare si daca iti faci probleme in privinta banilor adica te musca cainele si iti ia din bani nu e nimic caci dupa ce iesi si intri iar iti da banii inapoi(cei pierduti)