| Castiel175 a întrebat:

Buna TPU.
Cred ca casa mea este bantuita, nu glumesc...de cateva luni(3-4 mai exact)aud pasi prin casa (chiar si cand sunt singura,si nu am animal de companie)aud ca si cum o fetita rade langa mine; noaptea inainte sa adorm,din cand in cand,simt ceva care ma atinge pe spate(si dorm singura in camera si noaptea usa o inchid cu cheia.)
(Si cand eram mai mica,imi tot desenam pe mana cercul magic si alte chestii de genul).
Acum am si vise ciudate(adica visez ca mor,ca sunt vanata, ca imi arde casa si ca sunt urmarita, doar chestii de acest gen visez).
Poate sa imi spuna si mie cineva ce sa fac? Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu un preot si sa-l aduci in casa, sa o sfinteasca!