| AlexAL275 a întrebat:

Cum îți poți modifica comportamentul?

6 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Modificindu-ti modul de a gindi.Omul se comporta functie de gandurile ce le are.

| RoCkKiD a răspuns:

Stii cand mergi sa iti iei shaorma si te intreaba daca vrei suc, iar tu ca un om constient ca sucul are pre multe calorii zici ca vrei apa?

Cam asa e si cu comportamentul, faci altceva happy

| oglindasultanului a răspuns:

Eliberandu-te de datorii, si muncind la drepturi.

| Liviu322 a răspuns:

Altul intrebase mai devreme cat costa o shaorma, tu cum iti poti modifica comportamentul

| AlexAL275 explică (pentru Liviu322):

Față de întrebarea lui, cred că a mea este mai bună.

| Vider a răspuns:

Schimba-ti anturajul din care faci parte, oamenii pe care ii urmaresti, gaseste-ti mentori care sa te indrume spre o cale mai buna, incearca sa bei 2L de apa pe zi, etc.