| caroline16 a întrebat:

Buna TPU cum pot afla parola de mess? P.S. am uitat-o

4 răspunsuri:
| RoByTzU123 a răspuns:

Mai sti intrebarile pe care ti le-a pus cand ai facut contul?

| Rockărița a răspuns:

Păi dai jos unde scrie ''ai uitat parola...'' și cred că te intreabă ceva laughing și ți-o schimbi...

| elisaby a răspuns:

Daca stii intrebarile si raspunsurile pe care le-ai pus cand ai facut id.ul, o afli usor sau sa stii codul postal introdus.O alta varianta ar fi sa stii adresa de mail alternativa pe care ai introdus-o!

| mariusmmc a răspuns:

Pentru "aflarea" nu spargerea de parole yahoo, facebook, etc... add : m_marius_catalin@yahoo.com, am cateva trucuri in care te pot ajuta cu ceea ce ai tu nevoie :). in video de mai jos am facut acel tutorial sa vedeti cum puteti intra in pc cuiva doar cu ip-ul sau! http://www.youtube.com/watch?v=0cPnqQxqkDc