| anonim_4396 a întrebat:

BUna TPU cum pot deveni mai popular pe Facebook? Adica sa ma urmareasca lumea sa am multe likeuri la poze

Răspuns Câştigător
| zTonia a răspuns:

Pai ca sa devii mai populari, ai putea incepe prin a da multe cereri de prietenie la cat mai multe persoane, chiar daca nu le cunosti si sa dai si tu la randul tau like-uri cat mai multe, chiar daca nu iti plac chiar atat de mult pozele, iar dupa ce incepi sa cunosti niste persoane ai putea incepe sa le comentezi la poze ca is foarte frumoase sau ma rog... si chiar si sa intri in vorba cu ele pe chat... bafta

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

De ce ai vrea să fii popular pe facebook?

Răspuns utilizator avertizat
| IceBil a răspuns:

Posteaza informatii utile din domeniile care te pasioneaza, trucuri, fotografii si clipuri interesante, frumoase. Sau ciudatenii, in stilul "stiati ca...". Bafta!