| ChunjiAndMinnieAreLove a întrebat:

Cum pot mari sansele de a visa lucid? Deci cand eram mai mica de vreo 5 ori mi-am dat seama in timpul visului ca visam happy. Culmea e ca de fiecare data visam ceva de groaza si vroiam sa ma trezesc. O data am incercat sa ma trezesc si nu puteam. 1 singura data am visat lucid mai mult timp si puteam face ce vroiam. Deci cum pot face asta din nou? Ati visat si voi lucid?

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Visele sunt proiecatate de subconstient, daca te fortezi nu-ti ies. Astea le ai involuntar.