| MaryLaury a întrebat:

Cum pot sa-mi schima ziua de nastere de pe facebook. Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Este foarte usor: Mergi pe profilul tau, dai About [ daca folosesti time line, daca nu dai Info ]. Dupa ce ai intrat te uiti la Basic Info si dai edit. De acolo selectezi BirthDay in ziua ta de nastere reala. Succes. Daca intampini probleme si vrei poze [ xd.cata13 ].

| MaryLaury explică (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Multumesc pentru ajutor foarte tare mie mi-a facut altcineva fb si mi pus 18 in loc de 17

2 răspunsuri:
| TooNight a răspuns:

Dai click acolo unde scrie data de nastere sau ceva de genuwinking.Si o editezi si o schimbi.Simplu!winking.Funda?big grin