| diditza23 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai pun orice prostie la suflet ( ma consum mult dupa orice fleac, cearta cat de mica sau cuvinte mai dure ).de exemplu, daca ma cearta cineva ca am facut ceva gresit uneori chiar incep si sa plang :-

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu pui suflet la toate chestiile astea. trateaza-le cu indiferenta.

| diditza23 explică (pentru anonim_4396):

Merci..am sa incerc sa fiu cat mai indiferenta.ce bine e de voi baietii ca sunteti mai duri big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru diditza23):

E o vorba ma doare-n... ce zice ala/aia despre mine. ma... pe el/ea

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sa nu incerci sa schimbi asta! Stiu ca suna cam dur din partea mea dar ceea ce faci tu dovedeste ca esti o persoana buna cu inima si suflet, cu alte cuvinte esti foarte frumoasa pe dinauntru, iar persoane ca tine sunt din ce in ce mai rare, de aceea te deranjeaza ca ai vrea sa fi si tu ca altele, dar nu merita sa faci schimbarea asta... oricum, capul sus, iti spun eu ca esti o comoara! happy

| diditza23 explică (pentru lpavel):

Multumesc! Uneori as vrea sa schimb bunatatea asta deoarece multi profita de asta sad am patit-o sa apeleze numai cand au nevoie de ajutor ..si stii, ca daca esti bun esti luat de prost, off sad multumesc pentru incurajari happy

| Raul1994 a răspuns:

Trebuie sa le ignori, asa patesc si eu de multe ori, dar continua sa fi buna cu ceilarti pentru ca asa nu te cobori la nivelul lor