| joker_4329 a întrebat:

Buna TPU
daca am sters o convorbire de la arhive (la mess ma refer) o mai pot recupera d undeva?
va rog sa raspundeti cat mai urgent
dau cel mai mare fundoi posibil
mersi
pup:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si asta:intri pe mailul tau(chiar din messenger), in casuta de cautare bagi id-ul persoanei cu care ai vb, dai cautare si ar trebui sa vezi toate convorbirile.Mult noroc.

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca nu apare in : C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\Archive
atunci nu prea ai cum sa o mai iei. doar cu programe.dar nu garantez nimic!