| Nimeniii11 a întrebat:

Dati'mi niste din astea de pus pe facebook`, cine e prieten adevarat like, da era mai lung, nu mai stiu thinking

Funda

1 răspuns:
| MissmysteriousS a răspuns:

Se apropie Craciunul day dreaming:X
Inpodopeste bradul cu mine:
Imi face cadou ceva amuzant:
inghata de frig:
Raceste:
Fac un om de zapada cu:
Bataie cu bulgari cu:
Ma plimb cu sania cu:
Fa si tu asta! Uita-te la profilul tau si pune prieteni in ordinea in care sunt trecuti♥♥

Ce joc dragut! Regulile sunt urmatoarele: uita-te in stanga paginii tale de profil unde iti sunt enumerati prietenii. Scrie-le numele in ordinea in care apar in dreptul fiecarei insusiri!
1. Persoana care te ajuta la greu:
2.Persoana cu care razi mereu:
3.Persoana care iti sterge lacrima de pe obraz:
4.Persoana in care poti avea incredere:
5.Persoana care te ajuta la teme, lectii etc:
6.Persoana care iti face cel mai des cadouri:
7.Persoana care te rasfata:
8.Persoana care iti ia apararea in fata tuturor:
9.Persoana care te invata sa fii un om bun:
10.Persoana care s-ar arunca in prapastie sa te salveze:
laughinglove struck

Daca adun 40 like-uri,
Pe 24 decembrie,
O sa ies afara in pantaloni scuti
Si tricou/bluza cu maneca scurta,
Am sa fac si o poza pe care o pun pe Facebook.
[ ma tin de promisiunedevil)) sunt. in stare de da`stea.laughing ]

Unii dau like cam la oricebatting eyelashes laughing) =]] pffoh go on deci cui ii place asta like!

Te
iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te
iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥
Posteaza asta pe peretele a 10 prieteni la care tii ♥.