| lolylolytroly a întrebat:

Buna TPU... Dati-mi va rog si mie niste statusuri sarcastice pentru mess.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Scuze pentru raspunsul intarziat.Dar abia acum am vazut intrebarea.Colectionarea de statusuri si mess-uri sarcastice sunt hobby-urile melebig grin. Poftim cateva:
1. Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu!
2.Mai bine taci si doar pari prost …. Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!
3.Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara.Doamne sa scap berea din mana nu alta...
4.In gradina casei mele stau cu capul aplecat.si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
5.Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii …altora!
6.În căsuţa cu alune aveau casă doi pitici, vine Cioacă şi le spune e Elodia pe aici?
7.Pauzele lungi şi dese… cheia marilor succese!
8.Am incredere in tine k in franele de la Dacie
9.Paste fericit.dar nu pe iarba mea
10.ii doresc dusmanului meu 3 masini in fata casei…politia ambulatna si pompierii

Daca vrei si niste Mass-uri mai hilare:
1.Eram in tren, citeam ceva si ghici cine se aseaza in fata mea? Piersic! Ma gandesc
eu cum sa ma bag in seama fara sa par un fan disperat?!…Si imi vine in cap numele
lui mic, Florin.Il caut pe Facebook, ii recunosc poza, ii umblu pe profil pe acolo
si vad ca ii place, ghici ce frate? Sa vorbeasca! Subtil, ma pregatesc sa soptesc
ceva dar ma vede si incepe sa vorbeasca frate.Si vorbeste, si vorbeste…nici macar
add pe Facebook nu am reusit sa-i dau ca am adormit pe la jumatatea monologului
sau si m-am trezit singur in compartiment cu telefonul sutit

2.Razuieste vopseaua de pe 3 mercedesuri si ai ocazia sa castigi : 1) 1000 de injuraturi de mama
2)100 de amentitari cu bataia …
Sau marele premiu o excursie de 10 zile la reanimare oferta limitata

3. Daca nu il dai mai departe, jur ca nu ai suflet : Un copil are nevoie de bani, pentru: droguri, alcool, tigari si curve; Salvati o viata…….va rog ajutati-l!

4.Eram in banca, citeam si ghici cine se aseaza in fata mea profa de mate! Ma gandesc eu cum sa ma bag in seama fara sa tipe la mine, si-mi vine-n cap prenumele ei Elena! O caut pe FaceBook, ii recunosc poza, ii umblu pe profil pe acolo si ce vad ca ii place? Ghici ce? Matematica! Ce fac? Soptesc in soapta."Bai ce-ar merge o ecuatie acum". La fix cat sa ma auda. Bai si scoate creta frate, ma scoate la tabla, imi da si un 3, ne imprietenim si pe FaceBook, foarte tare frate!

5.Eram in discoteca…dansam.Si ghici cine vine langa mine?…Salam frate Ma gandesc
cum sa ma bag in seama fara sa par un manelar infect …si-mi vine-n cap numele lui…
Linguraru…il caut prin Recycle Bin…ii recunosc poza. Ii umblu pe profil. Si vad
ce-i place. Ghici ce? Maneaua frate…Ce fac. Soptesc " Bai ce-ar merge o manea
acum" cat sa ma auda. Bai si scoate acordeonu…latram amandoi … imi ia banii….
Ne imprietenim si pe Facebook. Foarte tare frate…

Inca odata scuze pentru raspunsul intarziat, poate ca ai gasit deja ce cautai dar oricum cine stie... dupa parerea mea e bine venit si acum raspunsul sau nustraight face.
Sper ca te-am ajutat.Bafta

| lolylolytroly explică (pentru Magnifico):

Multumesc mult.nu conteaza ca raspunul este intarziat...happy

| Magnifico a răspuns (pentru lolylolytroly):

Cu placerehappy