| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU dau funda
deci eu sunt cam plinuta si as vrea sa mai slabesc nu am foarte mare ambitie sa tin o cura naturala parintii mei sau gandit ca ar fi bun colon help [am 12 ani dar fac 13 pe 25 iunie]
si nu stiu de care colon help pentru adulti adica normal sau junior
voi ce spuneti

3 răspunsuri:
| michaelina a răspuns:

Te sfatuiesc sa NUUUUUU iei colon help. o vecina a luat si a slabit 20

| michaelina a răspuns:

Nu lua colon help, nu e recomandat.slabesti 10 kg si pui inapoi in cateva zile 20! ai 13 ani si eu lfl si eu sunt grasuta dar eu fac sala de 1 an, am 60 de kg si 1.75 am avut 70 si ceva. deci daca vrei sa slabesti te sfatuiesc sa mergi la o sala big grin. daca mai vrei sfaturi ma mai anunti big grin. sper ca ti-am fost de folos. bafta! FUNDA? :d

| michaelina a răspuns:

Skz de celalat rasp laughing vroiam sa zic ca o vecina a luat si a slabit 10 kg si a pus 20.