| limpbizkit a întrebat:

Dau funda raspunsului care imi va fi de folos happy. Ce se intampla daca iti incepi viata sexuala la 15 ani? Ce reactii vor fi? ..Se va intampla ceva cu corpul tau daca ai o varsta nu tocmai potrivita pentru asa ceva? straight face

Răspuns Câştigător
| Squirrel a răspuns:

Bună, scumpo!
Nu se va întâmplă nimic cu corpul tău, în acest caz nu trebuie să îți faci griji, însă, normal, viața sexuală se începe de la 18 ani. Singurul risc care apare este acela de a rămâne însărcinată la o vârstă destul de fragedă.
See ya wave!

3 răspunsuri:
| AjutorAnorexieBulimie a răspuns:

Exista riscul sa se intample ceva rau cu corpul tau (si nu numai al tau) NUMAI DACA ai contact sexual neprotejat. Deci, protejeaza-te, foloseste prezervativul si utilizeaza inteligent experienta capatata. Fii bun si bland cu partenera ta, ca sa te maturizezi frumos si sa ramaneti amandoi cu amintiri placute. Bafta!

| limpbizkit explică (pentru AjutorAnorexieBulimie):

Sunt fata big grin

| AjutorAnorexieBulimie a răspuns (pentru limpbizkit):

happy Ups! Dar raspunsul e valabil. Daca ai contact sexual asa de mica, macar fa-o protejat si responsabil. Bafta!