| Myssteriusthanlife a întrebat:

Buna TPU dau funda +vot si la ceilalti vot
deci eu vreau sa imi cumpar un lg kg800 chocolate
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0&biw=888&bih=313

eu am auzit ca nu este foarte bun dar cunosc cateva persoane care are si este bun
dar am mai auzit ca are memorie mica si nu prea stiu ce sa fac sa mi-l iau?

Răspuns Câştigător
| KamYkaZeeee a răspuns:

Sincer eu am avut un LG chocolate si sa stii ca nu e asa stralucit,eu am avut multe probleme cu el nu prea tine incarcat are si memorie mica, dupa un timp daca il folosesti prea mult se blocheaza, ...deci parerea mea e ca nu se merita iti recomand un Samsung corby e foarte bun si finutz. tactil tine chiar si pana la 6 zile incarcat ai slot pentru card, sincer daca vrei sa dai un ban da pe ceva bun ca mai tarziu sa nu iti para rau x.o.x