| tomis1 a întrebat:

Deci am o intrebare.Situatia e urmatoarea:fratele meu de 5 ani are varsat de vant.Eu am o competitie la handbal pe 16 aprilie si doctorul a spus ca peste 2 saptamani o sa am si eu varsat de vant, dar incerc sa previn acest lucru.Cam care sunt sansele sa nu fiu bolnav pana pe 16 aprilie? Si cum ar trebui sa previn varsatul de vant{mentionand ca am 11 ani si nu am mai avut varsat de vant}?

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Sa nu stati in aceeasi camera su nu bei, mananci sau mai stiu eu ce dupa el. Inceara sa te izolezi cat mai mult de el.
Succes la concurs!

3 răspunsuri:
| Needle a răspuns:

Ce ar trebui sa faci este sa stai departe de fratele tau eventul sa nu stati in aceeasi camera pana ii trece sper sa nu iei!

| MiK3L a răspuns:

Daca nu ai mai avut cred ca este inevitabil sa nu faci. Nu te duci la competitie pentru ca nu este un capat de lume daca nu te duci acolo e mai importatnta competitia sau viata ta? happy

| ZaRay a răspuns:

Cam ce s-a spus pana acum.si in legatura cu turneul de handbal... ii vorba de cel de la Odorhei nu?
din ce oras esti?