| iuliana12345678910 a întrebat:

:*

Deci sunt o fata de 13 ani, imi place sa fac graffiti, dar nu mi-am gasit un tag si chiar nu am idei... putin ajutor, va rog.

Si vreau sa-mi spune-ti cat mai multe despre graffiti. Adica am citit si de pe net, ce am gasit. da vreau sa stiu ce informatii mai gasesc.:3

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Trebuie să te reprezinte!
O zi bună!

| charleslouboutin a răspuns:

Sa vezi cand iti iei amenda ce fain o sa fie.

| xXDody14 a răspuns:

Cautati un tag care te reprezinta de ex pe mine ma cheama Georgian dar porecla mea e Dody din copilarie si tag meu este Dody. Sper ca te-am ajutat