| raisa1993maria a întrebat:

doresc sa-mi achizitionez si eu un telefon mai excat nokia x2, de pe site-ul okazii, ma intereseaza sa stiu daca si voi ati comandat ceva si daca sunt seriosi, multumesc:* ofer fundita

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Pai depinde!
Okazii.ro nu este un site cu magazin incorporat ...este un site unde oricine poate pune un produs propriu si sa il vanda prin intermediul mailului sau telefonului!
In general te tocmesti destul de mult...dar sunt useri cat de cat seriosi!
Tu uita-te la punctaj *cat la % are *
daca are sa zicem 99 % atunci e user de incredere. daca are sub 60 % atunci e bine sa eviti