| anonim_4396 a întrebat:

dragele mele am si eu o problema... am 17 ani si sunt kasatorita cu un baiat de 20 ani. Ne kunoastem de 2 ani, legal suntem impreuna de 6 luni. Vrem nespus de mult sa avem un copil, dar din pacate nu pot sa ramin insarcinata! Mentionez ca in fiecare seara avem relatii sexuale...care ar fi problema ptu care nu pot sa ramin insarcinata?

1 răspuns:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Ar fi mai usor sa te duci si sa-ti faci analize ca sa vezi daca este totul in regula.
Ori mai bine sa va duceti amandoi, ca cine stie la care dintre voi se afla problema.Numai bine.