| Adelinnaa a întrebat:

Buna TPU dupa voi care e cea mai trista melodie fundita cea care ma face sa planglaughing:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uEX2xlq6A9g&feature=colike.eu nu pot sa nu plang de fiecare data cand o ascult

7 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mi-e dor de la Blaxy Gilrs

| Optik a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=b525NGzFHKo

Asta e o melodie trista dar nu garantez ca vei plange, oricum, ascult-o! O sa iti placa!

| KorpiklaaniV a răspuns:

Evanescence - Hello

Guns'N Roses - Don't cry.

| BiancaBaby a răspuns:

Nu-ti pot garanta ca vei plange
http://www.youtube.com/watch?v=KOCfSU72Rho

| Denis777 a răspuns:

Ooo viata mea, serios de ce trebuie neaparat sa plangi la ea ar fi una daca stii sa o asculti la fel de prost ca tine dar nu cred ca vei fi atat de afectata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zKs1OpyWzhk&feature=player_detailpage
Numai ca trebuie sa stii franceza ca sa poti sa plangi :))

| DeeeaA a răspuns:

Buna!happy
Celin Dion - My heart will go on sau Christina Aguilera-You lost me;
Mandtinga - Perdoname;
Connect-R Nu-ti pierde dragostea;
Animal X -Doar tu si eu(e piesa mea preferata); Blaxy Girls - Mi-e dor; Pepe - O femeie cat o suta; Lavinia - Astazi plang din nou; Provincialii- Sarutul noptilor de rai /

Iti propun si o doua - trei manele superbe si triste... Florin Salam - Am sa plang pentru tot ce-am trait, Ady&Asu- Bate, bate cineva;
Copilul de Aur - La culcare noapte buna. Si ascta e Ok. Sorinel Copilul de Aur - Ma doare cand tu nu stii:X Superba!