| xXBernaXx a întrebat:

Buna TPU.Este adevarat ca Facebook-ul se inchide peste 2 saptamani? Un coleg mi-a spus asta si a spus ca se va inchide deoarece sunt prea multi oameni pe el...Si vreau sa stiu daca voi vreti sau nu sa se inchida? Eu sincer nu vreau...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie nu imi pasa daca se va inchide si nici nu cred. Eu ma multumesc cu tuenti.

| pwp a răspuns:

Sper sa nuuu!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu ma, nu-ti face griji ca n-o sa se inchida nimic. Colegul tau si-a batut joc de tine. Nu trebuia sa-l crezi.

| waXonwaXoff a răspuns:

Doamne ajuta!
M-am saturat sa-i aud pe oameni vorbind numai de facebook.Cu toate ca am si eu cont dar nu imi pare cine stie ce!

Mai grozav e TPU dar nu e atat de celebru!

| patricCia a răspuns:

Cum sa inchida o afacere care ii aduce bani, pe simplul motiv 'ca s-a plictisit...' sau sunt prea multi oameni?! E absurd si ilogic! La fel a fost si cu Yahoo!-ul. Nu se inchide nimic, relaxati-va!

| Fantomita a răspuns:

Facebook, cea mai mare retea de socializare din lume, a negat zvonurile aparute saptamana trecuta privind o posibila inchidere, dupa ce milioane de utilizatori au intrat in panica, informeaza The Economic Times.

| alexa7712 a răspuns:

Si-a batut joc de tine na-re cum sa se inchida