| Nicole8 a întrebat:

Buna TPU este foarte urgent mi-am luat o crema anti-acnee si nu stiu cat timp trebuie sa stau cu ea pe fata imi puteti spune cu aproximatie va multumesc.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Cigαяєttє a răspuns:

Citește prospectul, însă dacă nu specifică, sugerez să stai între 10 și 15 minute, dacă apar reacții adverse mai scade din timp, iar dacă în continuare îți dăunează renunță la acea cremă, baftă!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La crema trebuie sa ai prospect si acolo iti spune cat timp trebuie sa stai.

| Nicole8 explică:

Din pacate nici pe google nu scrie si nici pe instructiuni cat timp trebuie sa stau si de asta v-am intrebat pe voi

| ilybtw a răspuns:

Citeste cu atentie instructiunile, la majoritatea precizaza in cat timp actioneaza, daca nu cauta produsul pe google si e posibil sa gaseseti...dar, cred ca undeva intre 5-10 minute.