| Myssteriusthanlife a întrebat:

Buna TPU este vorba sa imi fac operatie de polipi in vacanta de vara am 14 ani
si nu stiu sunt cam speriata tinand cont ca eu nu am facut niciodata nici o operatie
voi ce ziceti doare?
puteti sa imi spuneti cum a fost la voi
sau ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Ricky19 a răspuns:

BUna.Nu te speria mai. operatia de polipi este foarte usoara nu-ti fie frica..Eu m-am operat de ligamente incrucisate..si operatia e un fleac. dupa ai dureri.Sigur te anestezieaza total asa ca o sa te trezesti dupa 2-3 ore si nu o sa te mai doare..rau am prieteni care s-au operat de polipi si din cate am inteles eu nu i-au durut..acum sunt aparate performante, doctori buni..cred ca o sa iti faca operatia cu laser.Sa nu iti fie frica.