| kyjonopsy a întrebat:

eu as vrea sa devin regizor si am observat de curand ca nu exista film la o carte care mi-a placut mie foarte mult "la medeleni". ma gandeam sa fac eu film cand voi creste, dar ma gandeam daca n-o sa vrea nimeni sa-l vada? daca n-o sa le fie pe plac? oare chiar e o idee buna? ce parere aveti? DAU SI FUNTA DACA VRETI!

Răspuns Câştigător
| corny04 a răspuns:

Pai toti regizorii trebuie sa aiba aceasta "temere". Nu ai de unde sa stii daca un anumit film va fi pe placul oamenilor, insa tu il faci, iar daca vei reusi, cu ata mai bine! happy

Daca nu risti, nu castigi! Bafta!

[Funda?] big grin