| Nelutsa a întrebat:

Buna TPU.Eu folosesc Opera ca navigator implicit.Si as vrea sa stiu unde dau ca sa vad care sunt parolele salvate de mine.
Dau funda+vot pentru raspunswinking.

2 răspunsuri:
| Nelutsa explică:

Ba la opera nu la chrom laughing

| Elsenior a răspuns:

Mergi la Opera si urmaresti urmatorii pasi :
vezi ca ai o cheie in coltul din dreapta ( sus ), o apesi mergi la sectiunea optiuni > in meniul din stanga ai Lucruri personale, mai jos ai parole > apesi butonul Gestionati parole salvate > acolo mergi la site-ul respectiv unde ai salvat o parola dai clic pe el ( un singur click ) si apesi butonul Afisati ( din dreptul stelutelor )
sper ca ti-am fost de ajutor