| AlexaDramaQueen a întrebat:

Eu si cu o prietena de-a mea am vrea sa ne facem un VideoBlog si nu stim ce nume de scena sa ne pune, sa fie si putin amuzante dar si sa " rimeze " gen fetele de pe youtube : Didii si Doxii. Asteptam raspunsuri.

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca n-aveti idee nici pentru 2 nume, nici nu vreau sa-mi imaginezi cat de inspirat va fi vlogul vostru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii amuzanta prin glume, spiereturi si spontanitate! Sa fii pregatite pentru orice!