| ochiverzi91 a întrebat:

Buna TPU.(FUNDA + VOTURI) Spuneti-mi va rog cam ce program as putea folosi pentru tutorialele mele de machiaj de pe youtube. In afara de Windows movie maker pe care il stie toata lumea. Daca este posibil sa imi ziceti si de unde as putea sa il downloadez, sau un posibil link.

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Sony Vegas Pro e cel mai bun in domeniu, acesta poate fi downloadat de la urmatoarea adresa http://www.sonycreativesoftware.com/download/trials/vegaspro.

| ochiverzi91 explică (pentru Ronnix):

Ok, mersi mult, dar ceva care sa fie gratis, adica sa nu coste, stii?!

| Ronnix a răspuns (pentru ochiverzi91):

Trial-ul (30 zile) este gratis. Dupa 30 zile, daca ti-a placut programul si ai invatat sa lucrezi cu el, contacteaza-ma. Iti voi da un link catre versiunea full a acestuia.

| ochiverzi91 explică (pentru Ronnix):

laughing Iti bati joc de mine?! raised eyebrows

| catalin188 a răspuns:

VideoPad Video Editor