| LizaGirl a întrebat:

Ieri o prietena de a mea mi-a aratat facebokul unui baiat dragut de la ea de la liceu. Am inceput sa vorbesc cu el dupa ce mi-a dat accept foarte mult. Acum nu stiu ce sa fac, daca o sa vorbesc cu el ce sa ii zic? Si totusi nu a-si mai avea curajul sa il bag eu din nou in seama. Voi ce spuneti?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Asteapta sa vorbeasca el. Daca nu face asta intreaba-l tu ceva. Intreaba daca-si aminteste ca ati vorbit pe facebook.

| LizaGirl explică:

Nu toti baietii fac primul pas

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum este rândul lui să facă pasul.
Pa, pa.