| SupradozaDeDroguri a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri de tristete? Dar nu copy-paste de pe net cate 100-200. Vreau 3-4 dar deosebite, care sa merite sa fie puse ca status. In engleza daca se poate, va roog. Adica daca stiti ceva deosebit, nu dau funda daca sunt luate la nimereala de pe net. happy >big grin

1 răspuns:
| Smilee4Mee a răspuns:

- Se va vindeca rana!
-`Acum doare da ma gandesc cum va fi cand va trece day dreaming.
-Nu trece prin viata doar asa.simte si bucuria si tristetea, daca te numesti om.
-Esti om! Si'mi pare rau dar trebuie sa inveti sa pierzi si sa treci peste suferinte!
-`Sa intamplat...se intampla...se va mai intampla.straight face cu un zambet si putin curaj treci peste toate!
`am luat putin de la mine si de prin alte parti si uite ce a iesit:d. Sper sa.ti placa :*. Scuze dar nu sunt in englezastraight face>