| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Imi doresc foarte, foarte mult sa am breton drept numai ca nu stiu ce sa fac. Imi este frica ca dupa sa nu regret. Mama imi zice sa nu imi fac breton deoarece zice ea ca am fata lunga si ca imi va sta urat. Mi-ar placea sa am breton cum au fetele astea asiaticesad.
Ce sa fac? sad
Am uitat sa precizez ca am breton intr-o parte.sad

3 răspunsuri:
| xXJustMeXx a răspuns:

Buna din nou! Dupa cum ti-am zis si eu am breton de ceva timp... Partea buna este ca atunci cand ti se pare ca nu sta bine poti sa ti-l prinzi intr-o parte cu 2-3 clamite asa cum iti ti parul cu carare pe dreapta/stanga. Sper sa-ti stea bine!

| Ys a răspuns:

Buna...in primul rand conteaza si fata dar pentru a face breton trebuie sa ai fruntea lata. daca ai fruntea lata o sa-ti stee bine dar mai bine du-te la coafor si intreaba acolo daca iti sta bine ca alea de acolo trebuie sa stie ca se ea dupa fata ta etc.si daca nu iti place il poti prinde sus pana creste sau intr-o parte...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Are dreptate mama, bretonul se potriveste unei fete mai rotunjoare, asa cum de fapt sunt majoritatea asiaticelor.