| simo102 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste tigari subtiri pentru femei cu arome va rog? Daca se poate unele care le-ati incercat deja si va plac.

Răspuns Câştigător
| Sufletzelll a răspuns:

Te inteleg happy ti.as recomanda orice fel de tigari slim, kent alb, si fara arome ca alea mai rau iti fac, totusi poti incerca Vogue Arome, Virginia slims, Glamour (sunt bune dar greu de gasit), Parliament Slims...

| simo102 explică (pentru Sufletzelll):

Am incercat cateva dar mai bine raman la pall mall, mersi oricum

6 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Vouque verde

| giurgiualexasndreea a răspuns:

Kent alb.........mai usor cu fumatul