| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*...imi puteti spune si mie cum iubeste o fecioara, de fapt mai multe despre zodia fecioara, mai ales in dragostehappyas vrea sa imi rasp mai mult cei care sunt aceasta zodie-aaa si am citit pe net despre fecioara dar nu stiu....va multumesc fruuuumos:*:*:*:*:X

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Te iubeste o fecioara ahahah..pe mine ma iubesc mai multe

| PotcaPădurii a răspuns:

Aia din zodia fecioara sunt la fel de nenorocititi ca toti cei din celelalte zodii. Difera de la om la om cum iubeste, cum gandeste si bla, bla, zodiile sunt o tampenie pentru prosti. Cica se zice ca fecioarele o au cu curateniea. Eu am nenorocita asta de zodie si sunt spaima ei, sunt una dintre cele mai dezordonate fiinte, asta doar asa, ca sa arat cat de bine sunt caracterizarile astea, pe baza de zodii.