| roxana_3640 a întrebat:

Buna TPU.imi puteti spune si mie cum sa scap de nervi?(in afara sa incep sa urlu la cineva)sau mai bine zis cum sa ma calmez? ca in ultima perioada sint cam prea nervoasa si nu vreau sa incep sa tip la cine nu trebuie.asa ca v-as fi recunoscatoare daca mi-ati da citeva metode de calmare a nervilor.

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Loveste ceva, tranteste obiecte, arunca-le, tranteste usi, bate cu pumnii in pereti, ce nimeresti pe momentlaughing. Stiu cum e, si chiar nu poti sa te abtii in momentele alea. E mai bine sa te descarci. Si tipa, daca asta simtilaughing.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Sunt pastilute la farmacie rogi o farmacista sa-ti recomande ceva. O zi buna

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Iei o foaie şi o rupi în multe bucăţi. Faci o baie lungă şi relaxantă. Bei un ceai şi încerci să-ţi stăpâneşti nervi! Baftă!

| clauss a răspuns:

Fa o plimbare, iesi si destinde te si o sa ti treaca, banuies ca esti minora, mai nou copii sunt cei care se enerveaza si tipa

| roxana_3640 explică:

Sau daca pot sa imi vars nervii pe altceva i afara de cearta ca de ex sa sparg ceva sau eu mai stiu chestii de genu.